Lijst plaatselijke perscontacten 

Dhr. Filip Spoelders

Het Laatste Nieuws

Maasfortbaan 74

2500 Lier

 

GSM 0496 53 37 20

filip.spoelders@skynet.be

 

 

Dhr Jan Auman

 

VUM Media

 

Kuiperakkerstraat 34

2900 Schoten

 

TEL + FAX

03 658 39 38

gsm 0478 66 34 44

Jan.auman@skynet.be

 

T.a.v. de redactie

 

Radio 2

 

J. v. Rijswijcklaan 157

2018 Antwerpen

FAX

03 237 82 82

 

Dhr. Koen Mortelmans

enkel grensoverschrijdend nieuws

Radio 2 – Gemeentenieuws

 

Kempenlaan 5

2160 Wommelgem

 

TEL + FAX

03 353 60 66

 

Elke Lamens


 

Freelance journaliste
Roularta

Gratis Pers

 

0485 55 95 47

info@elkelamens.be

 

Toon Verheijen

Nieuws uit politiezones

 

0477 93 53 69

toonverheijen@live.com

ATV

 

 

Wim Wilri - journalist

Hangar 26- 27

Rijnkaai 104

2000 Antwerpen

 

03 212 13 60

 

03 212 13 69

0497 53 46 31

 

 

wim.wilri@atv.be

 

ATV

Webredactie en sociale media

Michel Van der Auwera

Hangar 26-27

Rijnkaai 104

2000 Antwerpen

03 212 13 71

0472 84 19 93

Fax 03 212 13 51

michel.vanderauwera@atv.be

Radio 2

Hilde Mertens –eindredacteur Radio 2 Antwerpen

J. V. Rijswijcklaan 157

2018 Antwerpen

 

 

0479/79 10 63

redactieantwerpen@radio2.be

nieuwsa@radio2.be

 

Antwerpen Apart

 

Onafhankelijk persagentschap

Fonteinstraat 66

2140 Antwerpen

 

 

TEL 03 216 92 14

GSM 0495 51 26 22

 

 

Valerie De Groodt

 

Roularta Media Group De Streekkrant

Pauwstraat 4

8200 Brugge

0494/33.34.15

 

valerie.de.groodt@telenet.be

 

Kris Bouwen

 

Regionale Redactie-coördinator De Streekkrant Antwerpen

 

 

 

redactie.antwerpen@roularta.be

 

Lieve Marien

 

Journalist en copywriter

Het Laatste Nieuws redactie Wommelgem, Wijnegem & Deurne

Dascottelei 137 b 4

2100 Antwerpen

03 321 70 55

0475 804 925

Lievemarien1@gmail.com

Ann Coemans

Streekkrant regio Borsbeek, Wommelgem, Wijnegem, Berchem, Borgerhout en Deurne

 

 

Ann.Coemans@telenet.be

Matthias Vanheerentals

Reismagazine Grande

 

0475 201 648

matthias@vanheerentals.be

www.inVlaanderen.be

 

 

 

redactie@inVlaanderen.be

Stefaan REUSE

 

 

Beroepsjournalist

 

Vinkenstraat 6

8310 Assebroek

 

Tel./Fax

050 280 289

GSM 0475 431 007

 

stefaan.reuse@skynet.be

www.hetnieuwsvandaag.be